Obsah stránky

POHÁDKOVÉ KRKONOŠE 2022

sobota, 18. červenec 2022 | Pozvánky

Připomeňme, že Pohádkové Krkonoše jsou kompletní nabídkou pro nejmenší, větší i největší děti s návody, jak se bavit, hrát si a poznávat. Hlavní aktivitou je razítkovací hra, shrnutá v malované brožurce. Tu lze koupit v krkonošských turistických informačních centrech. Obsahuje 30 tipů na výlety, na kterých děti získají razítko. Za 3, 5 a 10 razítek jim náleží odměna. Více na: www.pohadkove.krkonose.eu a Facebooku Krkonose.eu.

Cílem videa je představit ve zkratce jednak celý projekt Pohádkové Krkonoše, ale i pestrý výběr míst a zážitků, které pohoří a jejich podhůří nabízí, včetně aktivit, které lze prožít pod střechou za nepříznivého počasí. A stejně tak inspirovat k jízdě vláčkem na trati Pojizerský Pacifik.

Věřím, že se nám i díky videu podaří nalákat k rodinnému prázdninovému dobrodružství, které lze v Krkonoších prožít na mnoho způsobů, s menšími i většími výletníky. Musím zdůraznit, že to, co bylo v dobrém testováno na našich dětech, jim přineslo potěšení. Radost a štěstí ze společných zážitků byly pravé a nefalšované. To byl cíl a to se, myslím, povedlo,“ uzavřela A. Cejnarová.  

Video trvá necelé 2 minuty a je k vidění na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=89u-29v2pZA&t=3s.

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.