Obsah stránky

Mezigenerační konference Žít spolu - je to výzva

středa, 06. říjen 2021 | Ostatní

Krásný den,

dovolte mi, abych Vás pozvala na Mezigenerační konferenci „Žít spolu – je to výzva!?“, která se uskuteční 14. 10. 2021 v Hradci Králové.

Registraci účasti na konferenci prosím učiňte přes online formulář: https://forms.gle/NxzGB2f7zAFcJJGh9  Nejpozději do 8. 10. 2021.

Konference je cílena pro odbornou i laickou veřejnost. Ve třech blocích se budeme věnovat rodině napříč všemi generacemi.

V dopoledním bloku si připomeneme kampaň Děti malují seniorům… a budeme se s organizací Mezi námi o.p.s. bavit o tom, jak podporovat budování vztahů mezi dětmi a seniory, nejen ve spolupráci mateřských a základních škol se sociálními službami. Těšit se můžeme i na přednášku populárního psychologa dr. Jeronýma Klimeše k tématu Vztahy v rodině. V odpoledním bloku s projektem Pečuj doma a jejich experty na integrovanou péči budeme diskutovat péči nejen o seniory v rodině.

V průběhu programu si zároveň představíme aktivity mateřských center a knihoven v Královéhradeckém kraji a mnoho dalších zajímavých informací a příkladů z praxe.

Více informací o konferenci naleznete na: https://www.kr-kralovehradecky.cz/mezigeneracni-konference-321683/ či v přiložených přílohách.

Těšíme se na viděnou!

S pozdravem

Mgr. Jana Fröhlichová

Krajská koordinátorka projektu pro Královéhradecký kraj

I

Obce na webu s.r.o.

Webové stránky pro obce a občany provozuje Obce na webu s.r.o.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies, prohlížením těchto stránek s tím vyjadřujete souhlas.